بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
آخرین خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان:اهواز ۲۲ تا ۲۵ آذرماه میزبان رویداد نمایشگاهی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان است

تجهیزات صنعت نفت و حفاری

تجهیزات صنعت نفت و حفاری

تجهیزات صنعت نفت و حفاری

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان گفت: اهواز از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ آذرماه جاری به طور همزمان میزبان یازدهمین و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان است.
به گزارش پایگاه خبری نفت یار  ، رحیم جلیلی در توضیح بیشتر در این باره افزود: این نمایشگاه پس از نمایشگاه بین المللی نفت تهران مهمترین و بزرگترین رویداد اقتصادی در سطح وزارت نفت به شمار می آید.
وی اظهار کرد: در این نمایشگاه که همزمان با سال رونق تولید با همکاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران برنامه ریزی شده است ۲۶۰ شرکت از ۱۰ استان کشور شامل خوزستان، تهران، فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و البرز مشارکت و در مدت چهار روز آخرین دستاوردها و توانمندی های خود را در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات صنعت نفت را به نمایش می گذارند.
جلیلی با بیان اینکه محور فعالیت نمایشگاه امسال در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توانمندی داخلی است، گفت: شرکت نمایشگاه ‎های بین ‎المللی استان خوزستان نهایت تلاش خود را در برپایی هر چه باشکوهتر این نمایشگاه که در جدول نمایشگاه های کشور تعریف گردیده به کار گرفته است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه ‎های بین ‎المللی استان خوزستان افزود: با توجه به اهمیت این رویداد اقتصادی تمامی فضای پوشیده و باز نمایشگاه از جمله سالن های کارون، امام رضا (ع)، خرمشهر و خلیج فارس به این نمایشگاه اختصاص یافته و علاوه بر غرفه اختصاصی شرکت ملی نفت ایران و شرکت های زیر مجموعه آن، انجمن های سازندگان تجهیزات صنعت نفت تهران، استان مرکزی و خوزستان، دانشگاه ها، مجموعه های علمی و پژوهشی، پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان حضور چشمگیر دارند.
وی اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسب و ایده آل برای نمایش فناوری های جدید در صنعت نفت و صنایع جانبی آن می باشد و حضور پر رنگ شرکت ها در این رویداد بیانگر دستیابی متخصصان متعهد و توانمند ایرانی به دانش فنی ساخت قطعات و تجهیزات راهبردی این صنعت مهم محسوب می شود.

مطالب مرتبط