بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
آخرین خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز خبر داد:انجام ۷۱ هزار عملیات روی خطوط برق‌دار اهواز بدون خاموشی

شبکه برق

شبکه برق

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از انجام ۷۱ هزار عملیات روی شبکه برق فشار متوسط بدون اعمال خاموشی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نفت یار ، حسن کریمی اظهار کرد: به منظور ارتقای خدمت‌رسانی، جلب رضایت شهروندان و تامین برق مطمئن و پایدار، بیش از ۷۱ هزار عملیات بدون اعمال خاموشی توسط گروه‌های ویژه کار با خطوط برق‌دار در کلان‌شهر اهواز انجام شده است.

وی افزود: پس از بحران برق سال ۹۵ در شهر اهواز در راستای پایدارسازی شبکه، عملیات‌هایی بدون اعمال خاموشی توسط گروه‌های ویژه کار با خطوط برق‌دار اهواز انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: به منظور کاهش خاموشی، افزایش قدرت مانور، حفظ پایداری شبکه و رفاه حال شهروندان و صاحبان کسب و کار، در تلاش هستیم با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین و روزآمد و شناخت فرصت‌ها و تهدیدهای موجود، در دو مرکز کار با خطوط برق‌دار در شرق و غرب اهواز فعالیت کنیم.

کریمی خاطرنشان کرد: افزایش رضایت مشترکین، حذف خسارت ناشی از اعمال خاموشی، افزایش اعتماد عمومی و اجتماعی، افزایش قابلیت اطمینان شبکه، قابلیت تشخیص بالا در شناسایی عیوب خط، افزایش ایمنی، ابداع روش‌های نوین رفع عیوب و انجام کار باکیفیت بالا به علت عدم محدودیت زمانی از مهمترین فواید و نتایج به کارگیری گروه‌های نگهداری و تعمیرات خط گرم است.

وی بیان کرد: مراکز نگهداری و تعمیرات شبکه برق فشار متوسط شرق و غرب اهواز با برخورداری از تیم‌های مجرب و آموزش دیده فنی و به کارگیری به روزترین ناوگان و تجهیزات مورد نیاز مشغول خدمت رسانی به مردم در شهر اهواز هستند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز در پایان گفت: با راه‌اندازی گروه‌های ویژه کار با خطوط برق‌دار در اهواز، کلیه عملیات‌های تعویض مقره، کت اوت فیوز، نصب اسپیسر، تعویض و مقاوم‌سازی پایه‌های بتونی، هرس درختان متداخل در خطوط توزیع و سایر اقدامات مرتبط با شبکه، بدون اعمال خاموشی و یا حداقل خاموشی در کلان‌شهر اهواز انجام می‌شود.

مطالب مرتبط