بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

آئين تكريم و معارفه رئيس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز برگزار شد

 

آئين تكريم و معارفه رؤساي سابق و جديد بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز برگزار شد.

در اين مراسم مديرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، با تقدير از تلاش هاي دكتر فرهاد كلانتري در مدت ۱۴ سال تصدي رياست بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز اظهار داشت: وي با تلاش در عرصه هاي مختلف بويژه در در خصوص فعاليت هاي مرتبط با پيشگيري و سلامت خانواده كارنامه مثبتي از خود به جاي گذاشته است.

دكتر حبيب الله سميع گفت:‌ بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز به لحاظ جمعيت طبي و هم از نظر موقيعت جغرافيايي استرات‍ژيك ترين منطقه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت است لذا بيشترين توجه ما به اين منطقه است.

وي افزود:‌ به اين منظور تلاش كرديم در ۵ سال گذشته شرايط براي ارائه خدمات شايسته تر در بيمارستان فوق تخصصي نفت اهواز فراهم شود و در اين راستا اقدامات موثري نيز صورت گرفته است.

دكتر سميع،‌ خريد تجهيزات پيشرفته از جمله ام آر آي، سي تي اسكن، آنژيوگرافي و راديولوژي و بازسازي و نوسازي بخش هاي مختلف بيمارستان نفت اهواز را از جمله اين اقدامات برشمرد.

وي با اشاره به اينكه بخش هايي از اين بيمارستان نياز به نوسازي دارد تصريح كرد:‌ راه اندازي بخش فوق تخصصي الكتروفيزيولوژي قلب و بازسازي پلي كلينيك تخصصي و اورژانس بيمارستان نفت اهواز از جمله برنامه هاي آتي اين سازمان است.

مديرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در پايان با اشاره به سوابق دكتر بهرام دهقان رئيس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز گفت:‌ وي از افراد صديق، پرتلاش و زحمت كش است كه اميدواريم مسيري را كه دكتر كلانتري ايجاد كرده ادامه دهد.

انتظار كاركنان افزايش تجهيزات و امكانات بيمارستان نفت اهواز است

مديرعامل شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب، با قدرداني از كادر بهداشت و درمان صنعت نفت در خدمات رساني به كاركنان و خانواده هاي آنان، گفت: انتظار مجموعه صنعت نفت اين است كه امكانات و تجهيزات بيمارستان ها و مراكز درماني بويژه استان خوزستان و اهواز ارتقا يافته تا اعزام بيماران به تهران كمتر شود.

مهندس احمد محمدي تصريح كرد: بايد تلاش شود تا شرايطي فراهم شود كه كاركنان مناطق عملياتي نسبت به درمان خود و خانواده اطمينان حاصل كنند و فرآيند نوبت دهي و درمان طولاني نشود.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز در اين مراسم با اشاره به اينكه همكاري خوبي بين اين دانشگاه و بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز وجود دارد گفت:‌ بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز در زمينه پيشژيري از بيماري هاي غير واگير خدمات شايسته اي ارائه مي دهد.

دكتر ايرج نظري افزود:‌ خوزستان جزو استان هايي با بيشترين آمار بيماران نارسايي كليه است كه بايد بخش دياليز بيماران كليوي در بيمارستان نفت اهواز راه اندازي شود.

در ادامه اين آئين دكتر كلانتري رئيس پيشين بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز گزارشي از عملكرد دوره مديريت خود ارائه داد و شفافيت، شايسته سالاري، تكريم نيروي انساني، آموزش و پرهيز از حاشيه ها را از جمله شاخص هاي اين دوره عنوان كرد.

دكتر دهقان رئيس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز نيز با بيان اينكه مسئوليت در حوزه بهداشت و درمان بسيار سخت است گفت: ‌اميدوارم با همكاري و مساعدت دوستان بتوانم در اين مسئوليت موفق شوم.

سرهنگ ميرعبدالرضا حاجتي معاون هماهنگ كننده سپاه حضرت ولي عصر(عج) خوزستان نيز از ديگر سخنرانان اين مراسم بود كه با اشاره به خدمات مطلوب بيمارستان نفت اهواز، تصريح كرد: اين بيمارستان الگويي براي ساير مراكز درماني است.

 

مطالب مرتبط