بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
آخرین خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان نظام مهندسی ساختمان تفاهم‎نامه همکاری امضا کردند

صنعت نفت

صنعت نفت

صنعت نفت

پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با هدف توسعه همکاری و استفاده از امکانات تحقیقاتی دو طرف، تفاهم‌نامه امضا کردند.

به گزارش پایگاه خبری صنعت نفت  ، این تفاهم‌نامه همکاری بین جعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و فرج‌الله رجبی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور امضا شد.

همکاری در الگوسازی، استانداردسازی، مشاوره صنعتی و انتقال فناوری‌های نو و اجرای مشترک پروژه‌ در صنایع نفت و ساختمان از موارد تاکید شده در این تفاهم‌نامه است.

برگزاری دوره‌های علمی و آموزشی مشترک و بهره‌گیری از امکانات آموزشی – پژوهشی موجود در آزمایشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشکده‌ها نیز از دیگر مسائلی است که قرار است در این تفاهم‌نامه بررسی شود.

همکاری در برگزاری همایش‌های ملی و بین‌المللی در حوزه صنایع نفت و ساختمان و پشتیبانی از سمینارها، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها و کارگاه‌های علمی – تخصصی مشترک نیز از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است.

همکاری دو جانبه پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان نظام مهندسی در زمینه اقتصاد دانش بنیان و برگزاری دوره‌های تخصصی و مهارت‌آموزی برای کارکنان و اعضا نیز در این تفاهم‌نامه مورد توجه قرار گرفته است.

 

برگزاری دوره‌های علمی و آموزشی مشترک و بهره‌گیری از امکانات آموزشی – پژوهشی موجود در آزمایشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشکده‌ها نیز از دیگر مسائلی است که قرار است در این تفاهم‌نامه بررسی شود.همکاری در برگزاری همایش‌های ملی و بین‌المللی در حوزه صنایع نفت و ساختمان و پشتیبانی از سمینارها، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها و کارگاه‌های علمی – تخصصی مشترک نیز از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است.همکاری دو جانبه پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان نظام مهندسی در زمینه اقتصاد دانش بنیان و برگزاری دوره‌های تخصصی و مهارت‌آموزی برای کارکنان و اعضا نیز در این تفاهم‌نامه مورد توجه قرار گرفته است.ز دیگر مسائلی است که قرار است در این تفاهم‌نامه بررسی شود.همکاری در برگزاری همایش‌های ملی و بین‌المللی در حوزه صنایع نفت و ساختمان و پشتیبانی از سمینارها، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها و کارگاه‌های علمی – تخصصی مشترک نیز از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است.همکاری دو جانبه پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان نظام مهندسی در زمینه اقتصاد دانش بنیان و برگزاری دوره‌های تخصصی و مهارت‌آموزی برای کارکنان و اعضا نیز در این تفاهم‌نامه مورد توجه قرار گرفته است.

مطالب مرتبط