بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
آخرین خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

رئیس مجلس شورای اسلامی:تلاش آمریکا برای به صفر رساندن فروش نفت ایران بی‌ثمر بوده است

فروش نفت ایران

فروش نفت ایران

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رفتار آمریکا عاری از منطق و تلاش آنها برای به صفر رساندن فروش نفت ایران بی‌ثمر بوده است.

به گزارش پایگاه خبری نفت یار ، علی لاریجانی عصر روز گذشته (دوشنبه، ۱۱ آذرماه) در دیدار با یوسف بن علوی، وزیر امور خارجه عمان گفت: نقش عمان در ایجاد فضای صلح و آرامش در منطقه قابل توجه بوده و روابط بین دو کشور همواره خوب و در حال پیشرفت بوده است.

وی با بیان اینکه برای مردم مسجل شده که ترامپ با ایران عناد دارد، افزود: رفتار آمریکا عاری از منطق و تلاش آنها برای به صفر رساندن فروش نفت ایران بی‌ثمر بوده است.

در ادامه یوسف بن علوی گفت: باید از فرصت به وجود آمده برای برطرف کردن بحران‌های منطقه استفاده کنیم، به‌ویژه که ایران پایگاه صلح در منطقه است.

وزیر امور خارجه عمان تصریح کرد: شکی نیست تحریم کشوری که پرچم صلح را در دست دارد، پسندیده نیست. در همین حال که هدف تحریم‌های آمریکا، تحقق نیافته است و این موضوع باید جدی گرفته شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رفتار آمریکا عاری از منطق و تلاش آنها برای به صفر رساندن فروش نفت ایران بی‌ثمر بوده است.
به گزارش پایگاه خبری نفت یار ، علی لاریجانی، عصر روز گذشته (دوشنبه، ۱۱ آذرماه) در دیدار با یوسف بن علوی، وزیر امور خارجه عمان گفت: نقش عمان در ایجاد فضای صلح و آرامش در منطقه قابل توجه بوده و روابط بین دو کشور همواره خوب و در حال پیشرفت بوده است.
وی با بیان اینکه برای مردم مسجل شده که ترامپ با ایران عناد دارد، افزود: رفتار آمریکا عاری از منطق و تلاش آنها برای به صفر رساندن فروش نفت ایران بی‌ثمر بوده است.در ادامه یوسف بن علوی گفت: باید از فرصت به وجود آمده برای برطرف کردن بحران‌های منطقه استفاده کنیم، به‌ویژه که ایران پایگاه صلح در منطقه است.وزیر امور خارجه عمان تصریح کرد: شکی نیست تحریم کشوری که پرچم صلح را در دست دارد، پسندیده نیست. در همین حال که هدف تحریم‌های آمریکا، تحقق نیافته است و این موضوع باید جدی گرفته شود.

مطالب مرتبط