بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

بررسی آخرین وضعیت پروژه‎های دانش فنی و ساخت تجهیزات مناطق نفت‎خیز جنوب

نشست مدیران شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب و جهاد دانشگاهی كشور با هدف بررسی آخرین وضعیت پروژه های مرتبط با توسعه دانش فنی و ساخت تجهیزات مورد نیاز مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نفت یار  ، در این نشست که ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ برگزار شد، مدیرعامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب با تأكید بر همكاری حداكثری با جهاد دانشگاهی، اظهار کرد: باید ایده حمایت از ساخت داخل را در عمل اجرا كنیم و با ظرفیت هایی كه در جهاد دانشگاهی كشور وجود دارد به نتایج مطلوبی خواهیم رسید.

احمد محمدی گفت: كارشناسان شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز با ارائه تجربه و دانش خود  از وضعیت چاه ها، مخازن و فرآیند تولید نفت و گاز به موسسات دانش بنیان، می توانند در خلق فناوری در داخل كشور نقش آفرینی كنند.

وی تدوین برنامه زمان بندی به منظور تسریع در اجرای پروژه های پژوهشی را مورد تأكید قرار داد و افزود: فعالیت های پژوهشی باید به ساخت قطعات، تجهیزات و توسعه فناوری های كاربردی در صنعت نفت منجر شود.

رئیس جهاد دانشگاهی كشور نیز با اشاره به توانمندی های این مجموعه، اظهار کرد: به همكاری با شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب به عنوان یكی از بخش های مرجع صنعت نفت علاقه‎مند هستیم و توان دستیابی به تكنولوژی های مورد نیاز این صنعت را داریم.

حمیدرضا طیبی گفت: جهاد دانشگاهی صاحب فناوری است و رعایت كیفیت، اولویت مهم در ساخت مواد و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت است.

در این نشست كه جمعی از مدیران ارشد شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب و رییس و معاونان جهاد دانشگاهی استان خوزستان نیز حضور داشتند، سعید کوتی، مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت خیر جنوب گزارشی در خصوص پروژه های مشترک با جهاد دانشگاهی مانند ساخت مته های حفاری، ساخت واحدهای Skid Mounted بهره برداری و نمكزدایی، پمپ های درون چاهی و ساخت مواد شیمیایی ارائه داد و سایر مدیران و کارشناسان دو طرف در خصوص موضوعات فی مابین به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مطالب مرتبط