بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
آخرین خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان عنوان کرد:اعلام برنامه های هفته جهانی کارآفرینی در خوزستان

هفته جهانی کارآفرینی

هفته جهانی کارآفرینی

نام روز‌های هفته جهانی کارآفرینی در خوزستان توسط مدیر کل این اداره اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری نفت یار ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: کارآفرینی از محور‌های اصلی رشد و توسعه است و در برنامه ریزی‌های توسعه اقتصادی و پایدار دارای اهمیت است، زیرا موجب ایجاد اشتغال پایدار و افزایش سود و سرمایه گذاری، پر شدن شکاف‌ها و خلا‌های بازار کار، گذار از رکود اقتصادی و جبران عقب ماندگی‌های اقتصادی می‌شود.
ارسلان غمگین افزود: با توجه به اهمیت و نقش کارآفرینی، هفته آخر ماه نوامبر (۲۶ آبان ماه تا ۲ آذر ماه) به عنوان هفته جهانی کارآفرینی نام گذاری شده است.
وی ادامه داد: در طول هفته جهانی کارآفرینی، اجزای اکوسیستم‌های کارآفرینی که شامل نهاد‌های دولتی و خصوصی، دانشگاه ها، آموزشگاه ها، شتاب دهنده‌ها و مراکز رشد، مراکز کارآفرینی و واحد‌های مرتبط هریک به صورت داوطلبانه با برگزاری رویدادی از قبیل سمینار، همایش، دورهمی، مسابقه و … اقدام به مشارکت در برگزاری هفته جهانی کارآفرینی می‌کنند.
غمگین بزرگداشت هفته جهانی کارآفرینی را موجب همکاری و همیاری و اتصال اجزای اکوسیستم کارآفرینی دانست و هدف اصلی آن را تقویت اکوسستم کارآفرینی کل دنیا برشمرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: غمگین، روز‌های هفته جهانی کارآفرینی در سال ۱۳۹۹ را دوشنبه ۲۶ آبان ماه کارآفرینی و جهش تولید- سه شنبه ۲۷ آّبان ماه کارآفرینی و کرونا- چهارشنبه ۲۸ آبان ماه کارآفرینی و زنان- پنج شنبه ۲۹ آبان ماه کارآفرینی و تعاون- جمعه ۳۰ آبان ماه کارآفرینی دیجیتالی- شنبه یکم آذر ماه کارآفرینی و جوانان و دانشجویان و یک شنبه دوم آذرماه کارآفرینی و کودک و نوجوان اعلام کرد.

مطالب مرتبط