بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
آخرین خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز عنوان کرد:تولید برق در نیروگاه رامین اهواز از ۶ میلیون مگاوات ساعت گذشت

 

مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز میزان تولید برق طی ۸ ماه امسال را ۶ میلیون و ۲۵۳ هزار و ۸۵۱ مگاوات ساعت اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری نفت یار ، خلیل محمدی مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: روند تولید انرژی برق در نیروگاه‌های کشور براساس نیاز شبکه سراسری برق و همچنین وضعیت واحد‌های تولیدی متفاوت است.

او افزود: با توجه به کاهش دمای هوا و مصرف انرژی برق در نیمه دوم سال، رفع محدودیت‌های تولید و چالش‌های فنی واحد‌های نیروگاه را در دستور کار قرار دادیم تا با آمادگی بهتری برق مورد نیاز مردم و صنایع را تامین کنیم.

سلیمانی میزان تولید برق در این نیروگاه در آبان ماه امسال را ۷۱۵ هزار و ۱۱۲ مگاوات ساعت عنوان کرد و اظهار داشت: با این میزان، مجموع تولید نیروگاه در ۸ ماه سال ۹۹ به ۶ میلیون و ۲۵۳ هزار و ۸۵۱ مگاوات ساعت رسید، به عبارتی دیگر متوسط تولید لحظه‌ای در آبان ماه ۲۴۶ مگاوات ساعت و در ۸ ماهه سال را ۲۳۰ مگاوات بوده است.

مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز ساعت کارکرد واحد‌های تولیدی در آبان را ۲ هزار و ۹۰۴ ساعت و در ۸ ماهه سال را ۲۷ هزار و ۲۳۵ مگاوات ساعت عنوان و تصریح کرد: امیدواریم با رفع چالش‌های فنی و تولید پایدار انرژی برق خدمت رسان شایسته‌ای برای مردم باشیم.

نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در تامین آسایش مردم و پشتیبانی از برق شبکه کشور ایفا می‌کند.

مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز ساعت کارکرد واحد‌های تولیدی در آبان را ۲ هزار و ۹۰۴ ساعت و در ۸ ماهه سال را ۲۷ هزار و ۲۳۵ مگاوات ساعت عنوان و تصریح کرد: امیدواریم با رفع چالش‌های فنی و تولید پایدار انرژی برق خدمت رسان شایسته‌ای برای مردم باشیم.نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در تامین آسایش مردم و پشتیبانی از برق شبکه کشور ایفا می‌کند.

مطالب مرتبط