بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
آخرین خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

حفر و تکمیل ۸۸ حلقه چاه های نفت و گاز در۷ماه نخست امسال

حفر و تکمیل ۸۸ حلقه چاه‎های نفت و گاز در ۷ ماه نخست امسال

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۸۸ حلقه چاه های نفت و گاز در هفت ماه نخست امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نفت یار، حمید رضا خوشایند با بیان اینکه در هفت ماه نخست امسال، متراژ حفاری چاه ها به ۱۱۱ هزار و ۶۲۵ متر رسیده است، گفت: از تعداد چاه های حفر شده ۳۸ حلقه توسعه ای/ توصیفی و ۵۰ حلقه تعمیری تکمیلی بوده است.

وی افزود: از این چاه ها ۶۰ حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به عنوان بزرگترین کارفرمای این شرکت حفر و پس از تکمیل نهایی در اختیار شرکت های بهره برداری نفت و گاز زیر مجموعه آن شرکت قرار گرفت.

خوشایند اظهار کرد: در مدت پیش گفته همچنین حفاری ۱۳ حلقه چاه در حوزه فعالیت شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن)، ۶ حلقه در شرکت نفت فلات قاره ایران و ۹ حلقه در قالب پروژه ای به اتمام رسید.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری ادامه داد: در این مدت عملیات حفاری ۲ حلقه چاه از مجموع هشت حلقه چاه اکتشافی که از سوی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران به این شرکت واگذار شده است، با به کارگیری دستگاه حفاری حفاری خشکی ۳۲ و ۳۳ فتح  آغاز شد.

وی افزود: از ابتدای فروردین تا پایان مهرماه امسال در نتیجه سعی و تلاش متخصصان و کارکنان  سختکوش  این شرکت، حفاری ۹ حلقه چاه  ۷۵ روز جلوتر از برنامه تعیین شده از سوی شرکت های متقاضی خاتمه یافت.

مطالب مرتبط