بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مطرح کرد:سه هزار و ۹۰۰ بازرسی از سطح کارگاه‌های خوزستان انجام شد

ارسلان غمگین

اداره بازرسی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت:سه هزار و ۹۰۰ مورد بازرسی از کارگاه‌ها و واحدهای استان خوزستان از اسفند پارسال تاکنون برای پیشگیری از ویروس کرونا انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری نفت یار، ارسلان غمگین روز دوشنبه در سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد کار نمونه در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بیان کرد: اداره بازرسی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به عنوان اداره بازرسی نمونه در نیمه دوم سال ۹۸ در کشور معرفی شده است.

وی افزود: کارگر و واحد نمونه کار کشوری از استان خوزستان انتخاب شد و این افتخاری برای ما است که توانستیم همزمان عنوان کارگر و واحد کار نمونه ملی را در کشور به خود اختصاص دهیم.

غمگین توضیح داد: در سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد کار نمونه کشور محی الدین رحمانی به عنوان نخبهی ملی کارگری، و مدیر کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) به عنوان واحد کار نمونهی ملی معرفی شدند.

وی درخصوص شیوه انتخاب کارگر نمونه برتر کشوری گفت: کارگران نمونه پس از انتخاب میان کارگاهها، در استان معرفی و پس از آن ملی با حضور داورانی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارگر نمونه در سطح ملی انتخاب می شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان نیز در این نشست بیان کرد: شیوع ویروس کرونا باعث بروز مشکلاتی شده است که انتظار می‌رود در این شرایط به قشر کارگر که وضعیت مالی ضعیف‌تری دارند توجه بیشتری شود.

علی حسین حسین زاده افزود: پرداخت بیمه بیکاری و سایر کمک مالی می‌تواند به بهبود شرایط آنها کمک کند از این رو مسوولان مربوطه از پرداخت این کمک‌ها نباید دریغ کنند.

جشنواره امتنان از کارگران نمونه هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود.

در این آیین از محی الدین رحمانی کارگر نمونه ملی و ناصر مجدی، مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) در خوزستان به عنوان واحد نمونه کار در کشور تقدیر شد.

مطالب مرتبط