بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
آخرین خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس با رعایت دستورالعمل های بهداشتی

انتخابات خوزستان

انتخابات خوزستان

مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان براساس دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری نفت یار ، رئیس هیات نظارت بر انتخابات خوزستان گفت: ۷۰۴ شعبه برای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان در نظر گرفته شده است.

ابوالحسن معماریان افزود: مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی فقط در حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون برگزار و در کشور دومین حوزه انتخابیه از نظر تعداد شعب اخذ رای است.

وی با اشاره به اینکه تبلیغات در این دوره  فقط به صورت مجازی است ادامه داد: برای نخستین بار در انتخابات مجلس شورای اسلامی، نامزد‌های انتخابات از ظرفیت صدا و سیما برای تبلیغات استفاده می‌کنند که بر این اساس پنج برنامه از سیما و شش برنامه از صدا برای تبلیغات داوطلبان انتخابات از شبکه استانی صدا و سیمای خوزستان  پخش می‌شود.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات خوزستان با اشاره به اینکه  در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی عضو ستاد انتخابات استان شده است، بیان کرد: در شعب اخذ رای احراز هویت از جمله شرایط سنی  و آیا اینکه در حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مرحله اول رای داده یا خیر، به صورت الکترونیکی انجام و تمامی شعب ضد عفونی و ناظران بهداشتی در محل اخذ رای نیز حضور دارند.

معماریان تاکید کرد: از جمله دستورالعمل‌های بهداشتی در شعب رعایت فاصله گذاری اجتماعی، زدن ماسک، عدم آوردن کودکان در هنگام رای دادن، جلوگیری از تجمع و ازدحام در شعبه اخذ رای  و استفاده از خودکار شخصی است و در صورت نیاز شعب سیار آماده اخذ رای از افرادی که دچار بیماری هستند، می‌باشد.

وی گفت: از عموم شهروندان عزیز دعوت می‌کنیم در این انتخابات از حق قانونی خود برای تعیین نماینده خود در مجلس شورای اسلامی استفاده  و حماسه ای دیگر را بیافرینند.
مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲۱ شهریور ماه برگزار می شود.

مطالب مرتبط