بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
آخرین خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در جلسه‌ پیش بینی بهره‌دهی چاه‌های مسجدسلیمان مطرح کرد:تولید طلای سیاه و گاز در زادگاه نفت متوقف نشد

تولید نفت و گاز

تولید نفت و گاز

محمدی گفت: در نیمه نخست امسال شاهد تحقق برنامه‌های تولید نفت و گاز در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بودیم.

به گزارش پایگاه خبری نفت یار ، احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: با وجود وسعت بالا و پراکندگی جغرافیایی تاسیسات حوزه عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، برنامه تولید این شرکت با تلاش و پشتکار کارکنان آن، به طور کامل محقق شد.

او افزود: علیرغم شرایط سخت موجود با همت نیروی انسانی ضمن رعایت الزامات HSE، هیچگونه توقفی در امر تولید بوجود نیامده است.

محمدی همچنین به اقدامات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی اشاره کرد و بیان داشت: این شرکت در زمینه مقابله با انتشار ویروس کرونا، مهار آتش سوزی مراتع و منابع طبیعی، بهسازی و مرمت جاده‌های مواصلاتی و اقدامات فرهنگی نیز دستاورد‌ها و اقدامات ارزشمندی داشته است.

قباد ناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز با اشاره به تحقق ۱۰۱ درصدی برنامه تولید نفت و گاز این شرکت در ۶ ماه نخست امسال گفت: تحقق همه تعهدات در مدت مذکور، نشانه تلاش بی‌وقفه، مجاهدت و همکاری صمیمانه تمام همکاران ما در شرایط دشوار کرونا و تحریم است.

او با اشاره به شرایط خاص جغرافیایی، گستردگی جغرافیایی و پراکندگی تأسیسات، تلاقی و نزدیکی خطوط لوله با رودخانه‌ها و دریاچه سدها، اظهار داشت: پایش مستمر و نظارت برای ایمن سازی خطوط لوله، چاه‌ها، تاسیسات و راه‌های ارتباطی در آستانه فصل بارش انجام خواهد شد.

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان یکی از شرکت‌های پنجگانه بهره بردار تابع شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است که براساس برنامه تولیدی تکلیفی ابلاغی از سوی شرکت ملی نفت ایران، راهبری و مدیریت میادین و تاسیسات نفت و گاز واقع در شمال استان خوزستان و بخش‌های از استان‌های ایلام و لرستان را در گستره‌ای به وسعت تقریبی ۲۷هزارکیلومتر مربع عهده‌دار است.

مطالب مرتبط