بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
آخرین خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان عنوان کرد:فاز دوم طرح۵۵۰ هزار هکتاری در سفر رئیس مجلس به خوزستان پیگیری می‌شود

محصولات نفتی

محصولات نفتی

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: مسئله تخصیص آب به فاز دوم طرح ۵۵۰ هزار هکتاری خوزستان در سفر رئیس مجلس به استان پیگیری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری نفت یار ، سید کریم حسینی  با اشاره به اهمیت رسانه در پیشرفت استان اظهار داشت: رسانه‌ها برای حل مشکلات مردم باید ضمن مطالبه‌گری از مسئولان، نمایندگان مجلس را همراهی کنند.

وی افزود: بخشی از مشکلات استان علاوه بر کوتاهی و  ضعف مدیران، مورد چالش قرار نگرفتن جدی مسئولان از سوی رسانه‌ها است. رسانه‌ها باید در قامت یک رسانه منصف، اخلاق مدار و متخصص از مسئولان گزارش عملیاتی طلب کنند.

این نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس اظهار داشت: در بحث سهم ۲ درصدی خوزستان از نفت؛ با رئیس کمیسیون انرژی مجلس در سفر اخیر خود به خوزستان صحبت‌های مفصلی شد و این را در سفر رئیس مجلس به خوزستان پیگیری می‌کنیم.

وی بیان داشت: وزارت نفت می‌بایست در ۲ مسئله حق آلایندگی و ارزش افزوده محصولات نفتی به طور کامل حق خوزستان را پرداخت کند.

حسینی در زمینه اقدامات مجلس در حل مشکلات حوزه بهداشت خوزستان بیان داشت: برای حمایت از کادر درمان و تجهیز بیمارستان‌های استان در زمینه مقابله با کرونا با وزیر بهداشت مفصل صحبت شده و در این مدت امکانات مناسبی به مراکز درمانی استان تزریق شده است.

وی افزود: در زمینه پاداش و پرداخت مطالبات پرسنل و همچنین استخدام نیروی انسانی در بخش بهداشت، معاون درمان وزرات بهداشت قول مساعد داده است.

این نماینده مجلس درباره فاز دوم طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری نیز گفت: نمایندگان استان به‌دنبال تخصیص آب و مجوز کشت در ۲۹۹ هزار هکتار مابقی طرح  است.

حسینی درباره مسئله شفافیت در پایان خاطر نشان کرد: این طرح به زودی در مجلس مطرح می‌شود و بنده یکی از موافقان جدی این طرح هستم و به آن رای مثبت خواهم داد.

این نماینده مجلس درباره فاز دوم طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری نیز گفت: نمایندگان استان به‌دنبال تخصیص آب و مجوز کشت در ۲۹۹ هزار هکتار مابقی طرح  است.حسینی درباره مسئله شفافیت در پایان خاطر نشان کرد: این طرح به زودی در مجلس مطرح می‌شود و بنده یکی از موافقان جدی این طرح هستم و به آن رای مثبت خواهم داد.

مطالب مرتبط