کد خبر : 10356
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲

تعمیر اساسی پمپ های درون‌چاهی به همت متخصصان داخلی

تعمیر اساسی پمپ های درون‌چاهی به همت متخصصان داخلی

میدان نفتی مسجدسلیمان پمپ‌های درون‌چاهی میدان نفتی مسجد سلیمان برای نخستین بار در کشور توسط متخصصان داخلی تعمیر اساسی و نصب شد. به گزارش پایگاه خبری نفت یار، مجری طرح میدان نفتی مسجد سلیمان گفت: برای نخستین‌ بار در کشور، عملیات تعمیر، نصب و راه‌اندازی پمپ‌های درون‌چاهی در میدان نفتی مسجد سلیمان انجام شد. سینا

میدان نفتی مسجدسلیمان

پمپ‌های درون‌چاهی میدان نفتی مسجد سلیمان برای نخستین بار در کشور توسط متخصصان داخلی تعمیر اساسی و نصب شد.

به گزارش پایگاه خبری نفت یار، مجری طرح میدان نفتی مسجد سلیمان گفت: برای نخستین‌ بار در کشور، عملیات تعمیر، نصب و راه‌اندازی پمپ‌های درون‌چاهی در میدان نفتی مسجد سلیمان انجام شد.
سینا سپهری افزود: عملیات تعمیر اولین پمپ درون‌چاهی (ESP) در میدان نفتی مسجدسلیمان توسط یک شرکت ایرانی انجام و کابل این پمپ نیز در یکی از چاه‌های میدان نفتی مسجدسلیمان با موفقیت نصب شد.وی ادامه داد: این پمپ، نخستین پمپ تعمیر اساسی شده ESP به صورت کامل در صنعت نفت است که توسط شرکت مهندسی و توسعه نفت به عنوان یکی دیگر از اولین‌ها در صنعت نفت ایران ثبت شده است.

سپهری بیان کرد: با بکارگیری حداکثری از توان پیمانکاران داخلی، امکان استفاده از پمپ‌های مستعمل، کاهش هزینه قابل توجهی را برای کشور به‌همراه داشته است و از این روش برای هر پمپ بیش از ۳۰۰ هزار دلار صرفه‌جویی حاصل می‌شود.

میدان نفتی مسجد سلیمان در ۱۲۵ کیلومتری شمال شرقی اهواز، شهرستان مسجد سلیمان قرار دارد. در این میدان نفتی روش اصلی تولید از چاه‌ها، استفاده از پمپ‌های درون‌چاهی (ESP) است.

میدان نفتی مسجد سلیمان در ۱۲۵ کیلومتری شمال شرقی اهواز، شهرستان مسجد سلیمان قرار دارد. در این میدان نفتی روش اصلی تولید از چاه‌ها، استفاده از پمپ‌های درون‌چاهی (ESP) است.میدان نفتی مسجد سلیمان در ۱۲۵ کیلومتری شمال شرقی اهواز، شهرستان مسجد سلیمان قرار دارد. در این میدان نفتی روش اصلی تولید از چاه‌ها، استفاده از پمپ‌های درون‌چاهی (ESP) است.میدان نفتی مسجد سلیمان در ۱۲۵ کیلومتری شمال شرقی اهواز، شهرستان مسجد سلیمان قرار دارد. در این میدان نفتی روش اصلی تولید از چاه‌ها، استفاده از پمپ‌های درون‌چاهی (ESP) است.میدان نفتی مسجد سلیمان در ۱۲۵ کیلومتری شمال شرقی اهواز، شهرستان مسجد سلیمان قرار دارد. در این میدان نفتی روش اصلی تولید از چاه‌ها، استفاده از پمپ‌های درون‌چاهی (ESP) است.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

8 − 5 =

logo-samandehi