بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
آخرین خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

وزارت نفت خبر داد:جانبازان و فرزندان شهدای صنعت نفت به رسمی تبدیل وضعیت می شوند

کارمندان رسمی
فرایند تبدیل وضعیت جانبازان و فرزندان شهدای صنعت نفت به کارمندان رسمی تابع صندوق‌ بازنشستگی نفت نهایی و عملیاتی شد.
به گزارش پایگاه خبری نفت یار ، وزارت نفت اعلام کرد:

با پیگیری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت و موافقت وزیر نفت و با استناد به رای کمیسیون ماده ۱۶، فرایند تبدیل وضعیت آن دسته از جانبازان و فرزندان شهدای صنعت نفت که دارای مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر و همینطور سن کمتر از ۵۰ سال هستند به کارمندان رسمی، نهایی و برای اجرا ابلاغ شده است.

فرزین مینو، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت در این زمینه گفت: جانبازان و فرزندان گرامی شهدا که به صورت کارکنان قراردادی مدت موقت یا مدت معین در صنعت نفت مشغول به کار هستند، در مسیر اجرای ماده ۸ قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان مصوب ۷۴.۳.۳۱، طی سنوات قبل به کارگر رسمی نفت (تابع قانون کار) تبدیل وضعیت شده بودند.

وی ادامه داد: اکنون مطابق آرای کمیسیون ماده ۱۶، آن دسته از این عزیزان که تا تاریخ هشتم دی‌ماه امسال، دو شرط مشتمل بر سن کمتر از ۵۰ سال و مدرک تحصیلی دیپلم به بالا را داشته باشند بر اساس مقررات اداری و استخدامی صنعت نفت به کارمند رسمی تابع صندوق بازنشستگی نفت تبدیل وضعیت می‌شوند.

مینو خاطرنشان کرد: اگرچه آرای کمیسیون ماده ۱۶، تبدیل وضعیت افراد یادشده را به کارگر رسمی تابع قانون کار نیز جایز دانسته است، اما نظر به درخواست این کارکنان برای تبدیل وضعیت به کارمندان رسمی تابع صندوق بازنشستگی نفت و با توجه به محدوده شمول آرای کمیسیون ماده ۱۶ و استعلام اخذ شده از رییس آن کمیسیون که چنین امری را مجاز دانسته است، با نظر موافق وزیر نفت، زمینه تبدیل وضعیت کارکنان حائز شرایط مذکور به کارمندان رسمی صنعت نفت فراهم شده است.

چنین امری را مجاز دانسته است، با نظر موافق وزیر نفت، زمینه تبدیل وضعیت کارکنان حائز شرایط مذکور به کارمندان رسمی صنعت نفت فراهم شده است.

مطالب مرتبط