بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
بنر هدر نفت یار
آخرین خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

کارکنان شرکت ملی حفاری مشمول پاداش وزیر نفت شدند

 

با موافقت مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، کارکنان شرکت ملی حفاری مشمول پاداش وزیر نفت شدند.

به گزارش پایگاه خبری” نفت یار ” محمد رضا تاکایدی معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران : درخصوص دلیل حذف نام کارکنان این شرکت از لیست پرداخت پاداش به شرکت های عملیاتی زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران گفت: با توجه به اینکه سال گذشته شرکتی حفاری زیرمجموعه مجمع وزارت اقتصاد و دارایی مدیریت شده، از پرداخت این پاداش مستثنی شده بود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه اخیرا هماهنگی های لازم بین وزارت اقتصاد و دارایی و شرکت ملی نفت ایران برای پرداخت این پاداش به کارکنان شرکت ملی حفاری انجام شده است، تصریح کرد: تا چند روز آینده “علی کاردر” مدیرعامل شرکت ملی نفت، نامه ای به وزارت اقتصاد و دارایی ارسال می کند تا ضمن هماهنگی های لازم، امکان پرداخت پاداش به کارکنان فراهم آید.

تاکایدی با یادآوری اینکه هم اکنون مشکلی در پرداخت این پاداش به کارکنان شرکت ملی حفاری وجود ندارد، اظهار کرد: تا چند روز آینده هماهنگی ها انجام و این پاداش به همه کارکنان شرکت از جمله کارکنان رسمی، قراردادی و پیمانکاری پرداخت خواهد شد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پایان خاطرنشان کرد: براساس برآورد انجام شده درمجموع حدود ۱۶ هزار نفر از کارکنان شاغل در شرکت ملی حفاری ایران مشمول پاداش فوق خواهند شد.

مطالب مرتبط